loading...
Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
| czytania na dziś »

PONOWNE SPRAWOWANIE MSZY ŚW. ORAZ SAKRAMENTÓW - WAŻNE INFORMACJE !!!

DRODZY PARAFIANIE.

ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM PM BORYSA JOHNSONA OD 5 LIPCA JEST MOŻLIWOŚĆ SPRAWOWANIA SAKRAMENTÓW W TYM MSZY ŚW. JAKO DUSZPASTERZE DOŁOŻYLIŚMY WSZELKICH STARAŃ, ABY NASZA ŚWIĄTYNIA PARAFIALNA BYŁA GOTOWA (WG. ROZPORZĄDZEŃ SANITARNYCH) NA SPRAWOWANIE SAKRAMENTÓW.

W ZWIĄZKU Z TYM OTRZYMALIŚMY POZWOLENIE NA TO ABY ODPRAWIAĆ MSZE ŚWIĘTE ORAZ INNE SAKRAMENTY - OD NIEDZIELI 05 LIPCA.

JEDNAK W DALSZYM CIĄGU MUSIMY PRZESTRZEGAĆ OKREŚLONYCH PRZEPISÓW. BARDZO PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ I PRZESTRZEGANIE ICH UCZESTNICZĄC W NABOŻEŃSTWACH:

 1. PRZY WEJŚCIU DO KOŚCIOŁA PORZĄDKU BĘDĄ PILNOWALI WOLONTARIUSZE. ICH OBOWIĄZKIEM JEST SPISAĆ DANE OSÓB WCHODZĄCYCH DO KOŚCIOŁA ( IMIĘ I NAZWISKO, ADRES, EMAIL ORAZ TELEFON * TAKA OSOBA AUTOMATYCZNIE WYRAŻA ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH – DATA PROTECTION)

 

 1. MSZE BĘDĄ SPRAWOWANE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY O GODZ. 9.00 A W NIEDZIELĘ O 9.00 – 10.30 – 12.00 – 18.00. W Burton Msze Święte jedynie w soboty o godz. 18.00 w kościele St. Joseph Worker (Winshill)  Rejestracja: msza.burton@yahoo.com

 

 1. JEDNORAZOWO MOŻE W KOŚCIELE PRZEBYWAĆ 60 OSÓB ( 3 WOLONTARIUSZY) BĘDZIEMY TEGO WYMOGU RYGORYSTYCZNIE PRZESTRZEGAĆ. JEŚLI TO MOŻLIWE TO PROSZĘ REZERWOWAĆ SWOJE UCZESTNICTWO MAILOWO ( derby@pcmew.org ) WPISUJĄC IMIĘ I NAZWISKO (JEŚLI WIĘCEJ NIŻ JEDNA OSOBA TO WPISUJEMY WSZYSTKIE OSOBY) ADRES, NR TELEFONU, GODZINĘ UCZESTNICWA ORAZ MAILA. RESZTA WCHODZI NA ZASADZIE WOLNYCH MIEJSC

 

 1. MSZE ŚWIĘTE BĘDĄ RECYTOWANE – ZAKAZ ŚPIEWANIA

 

 1. CHRZEST, ŚLUB I POGRZEB MOŻNA USTALAĆ INDYWIDUALNIE Z KSIĘŻMI. 

 

 1. KOMUNIA ŚWIĘTA BĘDZIE UDZIELANA TYLKO NA RĘKĘ. PROSZĘ ZASTOSOWAĆ SIĘ DO TEGO POLECENIA. USTAWIAJĄC SIĘ W KOLEJCE DO KOMUNII PROSZĘ ZACHOWAĆ DYSTANS 2M. DO KOMUNII PRZYSTĘPUJEMY POCZĄWSZY OD PIERWSZYCH ŁAWEK IDĄC GŁÓWNYM PRZEJŚCIEM A WRACAMY DO ŁAWEK BOCZNYMI PRZEJŚCIAMI.

 

 1. DO ŁAWEK WCHODZIMY TYLKO ŚRODKOWYM PRZEJŚCIEM A WYCHODZIMY TYLKO BOCZNYMI.

 

 1. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z TOALETY. NIE BĘDZIE MOŻNA PALIĆ ŚWIECZEK. NIE BĘDZIE TRADYCYJNEJ SKŁADKI PODCZAS MSZY. PRZY WYJŚCIU BĘDĄ STAŁY KOSZYKI NA OFIARĘ. MSZE ŚWIĘTE MOŻNA ZAMAWIAĆ U KSIĘŻY.

 

 1. BARDZO PROSZĘ BEZWZGLĘDNIE PODPORZĄDKOWAĆ SIĘ POLECENIOM WOLONTARIUSZY, KTÓRZY PRZY WEJŚCIU DO KOŚCIOŁA BĘDĄ INSTRUOWALI O DALSZYCH CZYNNOŚCIACH.

KTOKOLWIEK CHCIAŁBY WŁĄCZYĆ SIĘ W POSŁUGĘ WOLONTARIUSZA NA MSZY TO PROSZĘ O KONTAKT OSOBISTY Z KSIĘDZEM LUB TELEFONICZNIE  (ZOSTAWIĆ WIADOMOŚĆ Z TEL ZWROTNYM – ODDZWONIMY) 01332 364078

                                                               Do zobaczenia. Ks. Roman&Ks. Sebastian

  

  


 • WAŻNE INFORMACJE BIEŻĄCE

  11 grudnia 2020r. 90
 • Informacje o parafii - Biuletyn 06.10.2019

  07 października 2019r. 1948 1
 • 26 września 2019r. 15 października 2020r. 36 9426 Drukuj
  do góry