dodano: 2019-09-26 20:44:38 edycja: 2020-04-21 12:10:53 autor: 36 odsłon: 3841

WIELKANOC

Drodzy Parafianie.

W ZWIĄZKU Z ZAOSTRZAJĄCYM ROZPORZĄDZENIEM KWARANTANNY KRAJOWEJ WYDANEJ PRZEZ PREMIERA BORYSA JOHNSONA KOŚCIÓŁ JEST ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA.

WSZELKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE DZIAŁALNOŚCI NASZEGO KOŚCIOŁA BĘDZIEMY UMIESZCZAĆ NA STRONIE PARAFII: www.parafiaderby.org

W TYM SZCZEGÓLNIE TRUDNYM CZASIE DLA NASZ WSZYSTKICH ŁĄCZMY SIĘ DUCHOWO WE WSPÓLNEJ MODLITWIE BŁAGALNEJ ZA CAŁY ŚWIAT O ZAPRZESTANIE ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ KORONAWIRUSA.

Zapraszamy do jeszcze większej łączności duchowej z Kapłanami i wszystkimi wiernymi, prosząc aby Miłosierny Bóg umacniał naszą wiarę i dał nam siły do przetrwania tej „duchowej pustyni”. Kiedy w naszych sercach pojawia się lęk i niepewność jutra, oddajmy to wszystko Bogu wołając: Jezu ufam Tobie, a Matka Najświętsza niech nas otacza swoją Matczyną opieką. Zawierzając Maryi losy Angli, Polski, Europy i całego świata wołajmy: Pod Twoją obronę...

Msze Święte zamówione odpawiane są wg. grafiku, ale bez udziału wiernych. Intencje mszalne można w dalszym ciągu zamawiać dzwoniąc pod numer parafialny  013323640078.

Z serca Wam błogosławimy. Ks. Roman i Ks. Sebastian.

"Ja jestem Zmartwychwstaniem i życiem.

Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie" ( J 11,25)

Oto nadszedł dzień radości, dzień objawienia się chwały Bożej, miłości, która zwyciężyła śmierć.

Drodzy Parafianie i Goście

W dobie kryzysu i ciągłego zagrożenia koronawirusem w naszych sercach pojawia się wiele wątpliwości i pytań o jutro. Bóg doświadcza nas, odzierając z wszelkich splendorów i zewnętrzności, żeby nic nam Go nie przysłaniało. Bóg zaprasza nas w tym roku, aby oddawać Mu pokornie cześć w duchu i prawdzie.

Niech ta radosna Nowina, że Jezus zmartwychwstał niesie odrodzenie duchowe w każdym z nas i całej Parafii, niech napełni serca miłością, wiarą i pokojem. Niech łaska i błogosławieństwo Zmartwychwstałego Pana doprowadzą nas wszystkich do nowego życia w Chrystusie

Radosnego Alleluja !!!  Z całego serca życzymy Wam prawdziewj radości z faktu że Jezus żyje!

Wasi Duszpasterze

• Informacje o parafii - Biuletyn 06.10.2019